WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Bayanların en çok zorlandığı konulardan birisi her gün vakitlerinin birçoğunu makyaj yapmaya ayırmaktır. Özellikle çalışan bayanlar için oldukça zor olan bu durum bir süre sonra bayanların zorlanmasına ve vakit kaybına neden olmaktadır. İşte her gün makyaj için zaman kaybetme problemini ortadan kaldıran ve oldukça etkili yöntemlerden birisi olan kalıcı makyaj bayanların imdadına yetişen uygulamalardan birisidir.

Kalıcı makyaj; yüzün her bölgesine uygulanabilen, cildin renk tonuna göre cilt altına renk pigmentlerinin enjekte edilmesi ile birlikte cildin daha kusursuz ve makyajlı görünmesini sağlayan bir yöntemdir. Kalıcı makyaj sayesinde günlük makyaj ihtiyacınızı karşılayabilir isterseniz de farklı tonlarda makyajı yine yüzünüze uygulayabilirsiniz. Kalıcı makyaj uygulamasının bir diğer güzel yanı ise cildinize her gün makyaj malzemeleri sürüp bunları çıkartmak için zaman harcarken cildinizin yıpranmasını önlemesidir. Kalıcı makyaj sayesinde farklı ürünleri cildinize uygulamak zorunda kalmazsınız. Gün içerisinde cilt üzerine bulunan bu ürünler cildi yıpratırken zaman içerisinde nemini kaybetmesine de neden olmaktadır. Ayrıca makyajı çıkartmak için kullanılan makyaj temizleyiciler ve yanlış temizleme yöntemleri de cildi tahriş edebilir. Bütün bunlarda cildin erken yaşlanmasına neden olabilir.

Kalıcı Makyaj Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kalıcı makyaj uygulaması kaş, dudak bölgesi, göz altına yapılabildiği gibi göz çevresine eylenir uygulaması da yapılabilmektedir. Kalıcı makyaj uygulaması içerisinde en çok tercih edilen yöntemlerden birisi kaşlar için uygulanan kalıcı makyajdır. Kalıcı kaş makyajı uygulaması ile düzensiz ve şekilsiz görünen kaşlar hoş bir görünüme kavuşturulabilir. Kaşlar için yapılan kalıcı makyaj uygulaması uygulanan yönteme göre 3 ile 9 ay arasında kalıcılık sağlayabilir. Kirpiklerin tam dibine yapılan kalıcı eylenir makyajı uygulaması ise dikkat ve özen gösteren bir uygulamadır. Bu nedenle uzman ellerde bu uygulamanın yapılması önemlidir. Kalıcı eylenir makyajı uygulaması için siyah, kahverengi ve lacivert renk seçeneği olduğu gibi istenilen kalınlık ve uzunlukta eylenir yapılabilmesi mümkündür. Bu şekilde yapılan eylenir uygulaması ile düzgün bir şekilde eylenir çekemeyen ve bunu yapmak için çokça zaman harcayan kişiler bu sorundan kurtulmuş olur.

Kalıcı dudak makyajı uygulamasında ise dudağın kendi renginin yanı sıra pembe, mor, kırmızı, şeftali gibi renklerde uygulanabilmektedir. Dudağın çevresinden iç kısmına doğru cilde eklenen renk pigmentleri ile dudak güzel bir görünüme kavuşmaktadır.


MOONLİGHT GÜZELLİK MERKEZİ

 • GMK Bulvarı Menekşe 1. sk. NO:8-B / 21 KIZILAY - ANKARA
 • 0312 418 04 08
 • info@ankaramoonlight.com

Çalışma Saatlerimiz

 • Hafta İçi
  09:00 - 19:00
 • Cumartesi
  09:00 - 19:00
 • Pazar
  Kapalı